Skontaktuj się
call arrow

O firmie

Firma Kominplus powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży kominiarskiej. Zajmujemy się montażem wkładów kominowych oraz frezowaniem kominów. Nasze doświadczenie nabyte przez wiele lat praktyki umożliwia nam naprawę i remont każdego komina , co bezpośrednio przekłada się na doskonałą jakość i innowacyjność świadczonych przez nas usług Swoim klientom oferujemy najwyższy poziom usług dzięki bardzo wąskiej specjalizacji naszej firmy oraz współpracy z najlepszymi firmami z branży. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym i trudnym zleceniom

O wysokiej jakości oferowanych usług może świadczyć fakt, iż znaczną część naszych nowych klientów stanowią osoby, które zgłaszają się do nas z rekomendacji poprzednich zadowolonych nabywców.

Uwaga! Nasze usługi świadczymy przez cały rok, niezależnie od pogody, również w zimie.

Jesteśmy elastyczni także w kwestii cen.

Frezowanie kominów jest szybkim i wydajnym sposobem modernizacji nieszczelnego komina. 

Ta technika może być używana również do usuwania złogów – osadów sadzy szklistej lub powiększenie średnicy otworu komina.

Koszty wybudowania nowego komina są ogromne i dlatego nowoczesna, polecana przez nas metoda frezowanie kominów ma szczególnie duże znaczenie dla osób ceniących oszczędności i czas. Okres trwania robót jest bardzo krótki, co jest dodatkowym atutem. 

Przygotowanie, samo frezowanie i uprzątnięcie terenu prac, to jeden dzień roboczy.  

 

 

Usługi

Zajmuje się głównie frezowaniem, rozwiercaniem kominów wraz z montażem stalowego systemu kominowego. Lub montażem samych stalowych systemów kominowych,

Zapoznaj się ofertą

Kontakt

W zakładce „Kontakt” znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby łatwo i szybko skontaktować się z naszym zespołem i umówić na wizytę.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

tel. 605 211 604

 

KOMINPLUS

kominplus@wp.pl
ul. Asnyka 24, 23-204 Kraśnik
NIP: 7151865026